TESTÜLETEK

Területi elnök:
Borboly Csaba

tel: 0744-399282
email: info@borbolycsaba.ro
honlap: http://www.borbolycsaba.ro
facebook: https://www.facebook.com/borbolycsaba

Szenátor:
Tánczos Barna

tel: 0723-530475, 0723-546335
email: btanczos@rmdsz.ro
honlap: http://www.tanczosbarna.ro/
facebook: https://www.facebook.com/tanczosbarna.szenator
Irodavezető: Bőjte József – 0740-132641, bojtejoska@gmail.com

Parlamanti képviselők:
Kelemen Hunor

tel: 0722-303493
email: elnok@rmdsz.ro
honlap: http://www.kelemenhunor.ro
facebook: https://www.facebook.com/kelemenhunor.rmdsz
irodavezető: Zsigmond Bernadett – 0266-311836, 0742-988689, bernadett.balint@yahoo.com

Korodi Attila

tel: 0740-300977
email: info.korodiattila@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/attilaparlamentikepviselo.korodi
Irodavezető: Szász Hargita – 0744-789282, office.korodiattila@gmail.com

Ügyvezető elnökség:
Ügyvezető elnök – Becze István
Programszervezésért és kommunikációért felelős alelnök – Lakatos Emőke
Család- és szociális programokért, civil szervezetekért felelős alelnök – Kolozsvári Tibor
Ifjúsági- és önkéntes tevékenységekért felelős alelnök – Bogos Ákos
Vidékfejlesztésért és helyi gazdaságért felelős alelnök – Cilip Árpád
Egészségügyért, turizmusért és sportért felelős alelnök – Szentes Antal
Helyi önkormányzatokért felelős alelnök – Kozma István
Csíkszereda városi szervezetért és önkormányzatért felelős alelnök – Bors Béla
Közösségi programokért és térségi együttműködésekért felelős alelnök – Albert Alfonz-Pál

Helyi szervezetek elnökei:
Balánbánya – Orbán Loránd Levente
Csicsó – Both Béla
Csíkszentgyörgy – György József
Csíkszereda – Korodi Attila
Dánfalva – Both Norbert-László
Domokos – Bara Zsolt
Gyimesfelsőlok – Pap Imre
Gyimesközéplok – Gergely Károly
Karcfalva – Gábor Tibor
Kászon – Mihály Tamás
Kozmás – Szántó László
Madaras – Péter Dávid
Madéfalva – Szentes Csaba
Pálfalva – Ferencz Csaba
Rákos – Császár Attila
Szentimre – Fülöp Kinga
Szentkirály – Székely Ernő
Szentlélek – Pál Péter
Szentmárton – Gergely András
Szentmihály – Izsák-Székely Lóránt
Szentsimon – Kozma István
Szenttamás – Mákszem Hunor
Szépvíz – Ferencz Tibor
Tusnád – György József
Tusnádfürdő – Melles Mária